O nás

byť VIDENÝ znamená BYŤ

Kto sme

Od roku 2005 polepujeme, označujeme a zviditeľňujeme vás všade tam, kde je to potrebné. Prinášame najvyššiu kvalitu a rýchlosť v označovaní áut, výkladov firiem, obchodov, prevádzok a budov. Naše portfólio z veľkoplošnej tlače zahŕňa polepy áut, tabule s potlačou, banery, veľkoformátová tlač a na mieru vytvoríme rôzne atypické nosiče.

Zabezpečujeme, aby vaša značka zažiarila a vynikla tam, kde je to potrebné. Prinášame najvyššiu kvalitu a dizajn v označovaní firiem, obchodov, prevádzok a budov.

Vízia

Sme odborným a kreatívnym partnerom v oblasti (nielen) reklamného označovania pre malé, stredné aj veľké podniky, či jednotlivcov.

Poslanie

Sme presvedčení, že každá značka si zaslúži vyniknúť. Našim cieľom je spojiť vašu značku s ľuďmi a ľudí s vašou značkou, v čom nám pomáhajú naše dlhoročné skúsenosti a neutíchajúca vášeň pre ich ďalšie rozvíjanie a inovácie.

Hodnoty

Ku každej zákazke pristupujeme individuálne a hľadáme ten najlepší súzvuk medzi technickými možnosťami a kreativitou. Našou základnou hodnotou je osobný prístup, ktorý tvorí predpoklad k vybudovaniu úspešného obchodného vzťahu s vami. Flexibilita a inovácia v riešeniach sú piliermi, o ktoré sa opierame pri každej zákazke.